Wydarzenia w Pogorzelicy i okolicach

Pogorzelica jest niewielką miejscowością wypoczynkową, która pomimo swych rozmiarów oferuje nam naprawdę długą listę ciekawych atrakcji. Coś dla siebie znajdą tutaj ci lubiący aktywny wypoczynek, jak i miłośnicy leniuchowania. Ta urocza wieś, jak każda inna, ma także swoje wydarzenia kulturalne. Co dzieje się w Pogorzelicy oraz jej okolicach i z czym spotkamy się przyjeżdżając tutaj na urlop?

Pogorzelica to masa wydarzeń – szczególnie uwagę zwrócić należy na te związane z atrakcjami. Do nich należy między innymi zakończenie oraz otwarcie sezonu przewozowego Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, która zachwyci każdego z nas, zarówno tych najmłodszych jak i nieco starszych. Okolice te to także wystawy czasowe w Muzeum Rybołówstwa, kursy masażu, mecze o puchary Polski w piłce nożnej, konkursy na najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe, gminne grzybobranie, a nawet zajęcia z jogi. Odwiedzając ten region będziemy mogli także wziąć udział w ciekawych targach oraz spotkać się z autorami niemniej ciekawych książek.

Pogorzelica to także wydarzenia, które powinny gościć jako obowiązkowe na naszej liście. Takim wydarzeniem jest między innymi święto latarnictwa, podczas którego będzie można bezpłatnie wejść na latarnię, uczestniczyć w konkursach oraz skosztować przepysznego jedzenia, które zapewnią nam zorganizowane wówczas stoiska gastronomiczne. Najważniejszym punktem tego wydarzenia jest Bieg Latarnika, podczas którego będzie można rywalizować z innymi miłośnikami sportu.

Ta jakże urokliwa i pełna atrakcji oraz wydarzeń okolica z pewnością zasługuje na poświecenie jej więcej niż jednego dnia. Nie będziemy mieli z tym problemu, gdyż w Pogorzelicy baza noclegowa nie zawodzi, pomimo niewielkich rozmiarów tej miejscowości {noclegi Pogorzelica}. Noclegi Pogorzelicy oraz jej okolic to przede wszystkim przystępne ceny oraz różnorodność. Za "kilka dyszek" będziemy mogli spędzić tutaj bezpieczną noc w pensjonatach, domkach letniskowych, willach, ośrodkach wypoczynkowych, a nawet w apartamentach. Wszystko to w dobrych i ciekawych lokalizacjach, co bez wątpienia jest dodatkowym plusem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz